Ostatnio Woro stał się bardzo aktywny na swoim profilu na Facebooku ciągle jakieś nowe
zdjęcia ..... Czyżby to radość że wydał nową płytę. A może więcej wolnego czasu ...
Czasami gdy przez cały dzień w roku szkolnym nie pisze nic to spodziewajcie sie posta około godziny 8 wieczór . Bo moja mama chodzi do roboty na 12/24 h więc nie mam dostępu do pisania bloga aż do godziny 7/8 wieczór. Zawsze gdy będę mogła to napisze posta ...
Pozdro dla oczywiście kumatych<3
Elo ;** <:3)~

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz