poniedziałek, 15 października 2012

Przyjaźń... nie jest czymś czego uczą w szkole. Jednak jeżeli nie nauczyłeś się znaczenia przyjaźni, to naprawdę nie nauczyłeś się niczego.




Nigdy nie patrzałem na to w ten sposób
Życie jest nasze, żyjemy po swojemu
Wszystkie te słowa – nie są od tak,

Nie ma niczego ważniejszego     

 -Powiedział Woro





Siostra Dembusia :



Iwona

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz