Przyjaźń...
nie jest czymś czego uczą w szkole. Jednak jeżeli nie nauczyłeś się
znaczenia przyjaźni, to naprawdę nie nauczyłeś się niczego. Nigdy nie patrzałem na to w ten sposób Życie jest nasze, żyjemy po swojemu Wszystkie te słowa – nie są od tak, Nie ma niczego ważniejszego -Powiedział Woro
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz